• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Anasayfa


     Amerikan Park

   
Ürün Kodu : Amerikan Park
Üretici : e-modifiye
Fiyat : 75 TL 
Ürün Özellikleri
Işık şiddeti ayarlı Anahtarlı Arıza lambası yakmaz
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

AMERİKAN PARK SİNYAL MODÜLÜ -  IŞIK ŞİDDETİ AYARLI & ANAHTARLI

 

TAKLİTLER YALNIZCA ASLINI YAŞATIR!!! Ayarlı Amerikan Park Modülünü Türkiyede İLK defa yapmış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz!!! Ürünümüz yurt dışında da kullanılmaktadır!!!

 

Amerikan Park Sinyal Modülümüz parklar açıldığında sinyallerin kısık yanması özelliğini (aracınızın mevcut ampulü kullanılarak, ampul değiştirmeden, sinyal üzerinde kesme delme v.b. işlemler gerektirmeden uygulanarak görevini) profesyonel bir şekilde yerine getirir.

Uygulamada tek modül kullanılmakta olup tek noktadan kontrol sağlanmaktadır.

 

Videoyu mutlaka izleyiniz.

 

Kıyaslama yaparken ürünümüzün belirgin farklarını ve kaliteyi esas almanızı öneririz.

 

Ayrıca birbirinin kopyası olarak sürekli olarak çoğalan diğer ürünlerdeki gibi çok düşük maliyetli ve basit bir taş dirençten ibaret olmayıp tamamen mikroişlemci teknolojisiyle hazırlanmıştır, bundan dolayı detaylarda önemli birçok üstünlüğü mevcuttur.

 Modülün Çalışma Mantığı:

* Aracınızın park aydınlatmasını açtığınızda ön sinyal ampulünü kendi göz zevkinize göre 0-%70 şiddetinde ayarladığınız seviyede yakar. Sinyal verdiğinizde ise ön sinyal lambanız da tamamen yanıp söner.

 

DiğeÜrünlerle ArasındakEn Belirgin Farklar:

* Ön sinyal ampulünüzün ışık seviyesini kendi göz zevkinize göre 0-%70 oranında tornavida v.b. gerekmeden elinizle ayarlayabilirsiniz.

* Amerikan Park Sinyal Modülü açıkken Sinyal verdiğinizde ön sinyal lambanızda tamamen yanıp söner, sinyal verdiğiniz net olarak belli olur.

* Modülümüz açıkken 0,6 watt (50 ma) güç harcar (tavan lambasının 1/8 i).  (Diğer basit taş dirençten imal edilmiş ürünler ise parklar açıkken sürekli olarak 21 watt güç harcar. (5 watt lambaya 16 watt dirence) Bu durum ileriki zamanlarda aracın elektrik sisteminden yakıt sarfiyatına kadar birçok noktada kullanıcısına olumsuz olarak geri dönmektedir.)

* Aracınızın mevcut elektrik sistemine hiçbir zararı yoktur. (Diğer basit taş dirençten imal edilmiş olan ürünler ise sinyal rölesini bozabilmektedir!!!)

İstenmeyen bir durumda ise modül üzerinde anahtarı kapatarak modülü devre dışı bırakıp aydınlatma sisteminizi eskisi gibi kullamaya devam edebilirsiniz.

* Can - Bus iletişim sistemine sahip araçlarda dahi kesinlikle arıza ışığı yakmaz.

* Ekstradan arıza lambası söndürme modülü - röle v.b. takılmasına gerek yoktur.

* Ledli sinyallere de sorunsuz uyum sağlar.

* Ledli sinyallerde de ışık şiddeti ayarlanabilir.

* Her marka model araca sorunsuz şekilde uyum sağlar.

* Diğer basit taş dirençli ürünler gibi ısınma sorunu yoktur.

 

Kargo içeriğinde sağ ve sol ön sinyal sistemi için 1 adet Amerikan Park Sinyal Modülü ile detaylı montaj talimatnamesi bulunmaktadır.

 

Modül üzerindeki renkli kablolar ve detaylı bağlantı şeması sayesinde Montajı gayet kolay olup kısa sürede yapılabilmektedir.

 

Cep telefonu numarası sistem tarafından engellendiği için yazılamamakta olup iletişim bilgilerimde yer almaktadır. 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj
 
 
 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret9353
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar13.469313.5233
Euro15.383215.4449
Hava Durumu
Saat